777 468 793
566 781 851
info@dozavm.cz

Komenského 10/2
594 01 Velké Meziříčí

Kalendář kroužků

  • Po
  • Út
  • St
  • Čt
  • So
  • Ne

Newsletter

Nechte se informovat o novinkách a akcích v DÓZE a zadejte

ROSES se představily v Pelhřimově

ROSES se představily v Pelhřimově

V sobotu 20. dubna 2024 proběhla v pelhřimovské sportovní hale mažoretkovská soutěž O Pelhřimovský dukát.

Sedmého ročníku soutěže se zúčastnilo celkem 546 mažoretek z 21 měst z celé České republiky.
Pětičlenná porota hodnotila jednotlivé choreografie ve dvou rovinách – profi (týmy umístěné na mezinárodních soutěžích či mistrovství do 6. místa) a v hobby kategorii. Naše skupina byla zařazena do kategorie VF starší děti - hobby (velká formace – nad 8 členů ve věkovém průměru 8-9 let).

Dvanáct dózáckých mažoretek se přestavilo v nových kostýmech. V konkurenci 5ti týmů obsadily nakonec až 6. pozici s celkovým počtem 108,7 bodů. Je třeba říci, že na 4. místo nám chybělo pouhých 2,8 bodu. Stupně vítězů opanovaly mažoretky DM Studio Dačice (134,8 bodů), Mažoretky Šuměnky Šumná (127,3 b.) a Panterky Dolní Beřkovice (118,2 b.). Boj o následující příčky se sehrály BELLA Junior Chotěboř (111,5 b.), Ritorno mini DDM Telč (110,2 b.) a Mažoretky ROSES Dóza SVČ Velké Meziříčí (108,7 b.).

Během soutěžního klání děvčata načerpala spoustu inspirace, získala nové zkušenosti a hlavně motivaci k další práci a tréninku. K vidění byly nádherné výkony nejen ve skupinových choreografiích, ale také v kategoriích sóla, dua a tria. Představily se mažoretky všech věkových kategorií.

Od pořadatelů Mažoretek DDM Pelhřimov „růžičky“ obdržely drobné dárky a upomínkové předměty.

Všem mažoretkám ROSES děkujeme za reprezentaci!

Horní řada zleva: Petra Kavalcová, Amálie Hnízdilová, Lucie Pololáníková, Natálie Kaštánková, Nina Martincová, Lilien Zachová, Nela Vondráčková
Spodní řada zleva: Sylva Kavalcová, Karolína Chlubnová, Nella Nováčková, Anita Živčicová, Veronika Martincová
Vedoucí skupiny: Jaroslava Živčicová

-jz-