777 468 793
566 781 851
info@dozavm.cz

Komenského 10/2
594 01 Velké Meziříčí

Kalendář kroužků

  • Po
  • Út
  • St
  • Čt
  • So
  • Ne

Newsletter

Nechte se informovat o novinkách a akcích v DÓZE a zadejte

Časté otázky

Proč není nikde ke stažení formulář přihlášky?

Dóza - středisko volného času veškerou administrativu přihlášek i plateb zpracovává automatizovaně prostřednictvím nového systému, abychom ušetřili co nejvíce našeho času a práce a mohli se více věnovat programům pro vás. Díky novému systému se můžete přihlašovat jak do kroužků tak i do akcí, táborů a kurzů z pohodlí domova.

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení na většinu kroužků či akcí DÓZY - střediska volného času Velké Meziříčí můžete využít online portál na adrese dozavm.iddm.cz. Zde se velmi jednoduchým způsobem - prostřednictvím e-mailové adresy zaregistrujete a můžete vybírat z naší nabídky kroužků, akcí a táborů. Portál dozavm.iddm.cz vám také poskytne velmi přehledný rozpis akcí a kurzů, které jste navštěvovali v minulosti, a na které jste přihlášeni v aktuálním čase.

Návod k práci s portálem si můžete zobrazit zde.

Vždy můžete využít možnost přihlásit se osobně. V kanceláři vám poskytneme všechny informace a rádi vám poradíme. Můžete nás také kontaktovat pomocí naší facebookové stránky @DozaVM či napsat na e-mail vidlakova@dozavm.cz.

Jakmile se přihlásíte (online či osobně), rezervujeme vám místo ve vybraném kroužku, akci, táboru a přidělíme vám variabilní symbol. Platbu je potřeba provést v termínu uvedeném na přihlášce bankovním převodem. Zároveň se odevzdává vyplněná a podepsaná přihláška, u dětí do 18 let je nutný podpis rodičů (nebo zákonných zástupců). Přihlášku je možné odevzdat v kanceláři DÓZY, lektorovi na kroužku nebo zaslat i elektronicky s naskenovaným podpisem.

Osobní údaje

Součástí přihlášky na kurz či akci jsou osobní údaje účastníka. Tyto údaje vyžadujeme na základě povinnosti dané školním zákonem (561/2004 Sb. v platném znění) pro vedení tzv. školní matriky. Dóza - středisko volného času Velké Meziříčí vám zaručuje bezpečné zacházení s vašimi daty a zavazuje se neposkytovat je pro žádné účely nikomu dalšímu. Na přihlášce se úmyslně netiskne rodné číslo kvůli ochraně dat. Pokud jste nám ho již sdělili, není třeba dopisovat, v opačném případě prosíme o jeho doplnění.

U kroužku není tlačítko "Přihlásit online"

Pokud není u kroužku tlačítko "Přihlásit online", pravděpodobně byla naplněna kapacita kroužku a tudíž se do něho již nelze přihlásit. Pokud budete mít ale velký zájem o kroužek, zavolejte nám na tel.: 566 781 851 nebo za námi přijďte na Dózu a zařadíme Vás jako náhradníka.

Svoji odpověď na otázku jsem zde nenašel

Pokud jste zde svoji odpověď na otázku nenašli, napište nám na e-mail vidlakova@dozavm.cz nebo se ozvěte do zpráv na naší facebookové stránce @DozaVM. Se svojí otázkou se můžete také stavit přímo za námi na Dózu, kde vám také rádi poradíme.