777 468 793
566 781 851
info@dozavm.cz

Komenského 10/2
594 01 Velké Meziříčí

Kalendář kroužků

  • Po
  • Út
  • St
  • Čt
  • So
  • Ne

Newsletter

Nechte se informovat o novinkách a akcích v DÓZE a zadejte

Kluby

Baby café

Klub pro maminky, tatínky, prarodiče i jiné dospěláky s malými dětmi.

Probíhá KAŽDÝ PÁTEK od 9.30 do 11.30 hod., kromě školních prázdnin a státních svátků, a v případě provozních omezení.

Vyrobíte si pěkné drobnosti. Náměty a materiál pro vás připraví Mgr. Jaroslava Živčicová ve spolupráci s externími pracovníky. 

Vaše děti si pohrají v kolektivu za přítomnosti svých blízkých, vyzkouší si naše hračky, můžou využít naší malou tělocvičnu.

Záleží jen na Vás, co budete chtít se svými dětmi u nás "ochutnat".

 PŘIHLAŠOVÁNÍ DO JEDNOTLIVÝCH PÁTEČNÍCH KLUBŮ BUDE SPUŠTĚNO VŽDY NA KONCI PŘEDCHOZÍHO MĚSÍCE, tzn. na jednotlivé kluby Baby café v měsíci říjnu bude přihlašování spuštěno na konci září.  VÍCE V SEKCI AKCE/TÁBORY!

Miniškolička Benjamínek

Klubík pro mrňata od 2 let, který probíhá KAŽDÝ ČTVRTEK od 8.30 do 11.30 hod. - od února 2020.

Je na vás, zda dítě příjde na hodinu nebo celé dopoledne.

Děti jsou v našem klubíku bez rodičů. Učí se pozvolným tempem společnému životu v kolektivu - nebát se bez maminky, půjčovat si hračky, zvykat si na jiné děti a cizí přítomné dospělé, dodržovat režim, seznamovat se s novým prostředím prostřednictvím hodných tet - chův.

Dětem je zajištěn pitný režim, svačinku si nosí svoji.

PŘIHLAŠOVÁNÍ V SEKCI AKCE/TABORY!

Klub budoucí vedoucí

Tato aktivita spadá do pravidelné činnosti.

Klub je pro žáky od 14 let a studenty SŠ a VOŠ. Už z názvu vyplývá, že společně budeme pracovat na tom, aby vaše aktivity směřovali k tomu, že z vás jednou budou dobří vedoucí zájmových kroužků. Naučíte se vést děti v jejich ativitách s pomocí kvalifikovaného pedagoga.

Jak pracovat s dětmi různého věku? Co všechno musím splnit, abych byl platným vedoucím aktivity, která mě zajímá a kterou bych rád/a předal/a dál. Jak vykonávat administrativní činnosti s tím související? A spoustu jiných radostí i povinností, které s tím být vedoucí souvisí.

ONLINE PŘIHLÁŠENÍ NAJDETE V SEKCI KROUŽKY

Klub železničních modelářů

Klub pro zájemce o železnici a vše co s ní souvisí z řad studentů a dospělých. Probíhá každý pátek od 19 hodin v suterénu budovy ZUŠ na Poříčí. Stavíme velké klubové kolejiště o rozměru 18 x 1 metr v měřítku TT 1:120 s námětem provozu bývalých ČSD v období 70. let minulého století s vazbou na naše město a lokálku Studenec-Velké Meziříčí-Křižanov. Součástí je stavba modelů lokomotiv, vozů, staveb a krajiny, včetně digitálního elektrického ovládání. Toto dílo patří k největším svého druhu v České republice a uvítáme každého, kdo má hlubší vztah k české železnici a to jak skutečné tak i modelové. Více na www.kzmtt.cz.

ONLINE PŘIHLÁŠENÍ NAJDETE V SEKCI KROUŽKY