777 468 793
566 781 851
info@dozavm.cz

Komenského 10/2
594 01 Velké Meziříčí

Kalendář kroužků

 • Po
 • Út
 • St
 • Čt
 • So
 • Ne

Newsletter

Nechte se informovat o novinkách a akcích v DÓZE a zadejte

Na Fajtově kopci proběhl 23. ročník velkomeziříčské drakiády

Na Fajtově kopci proběhl 23. ročník velkomeziříčské drakiády

Během poslední zářijové neděle proběhl na Fajtově kopci 23. ročník tradiční velkomeziříčské drakiády, které se zúčastnilo přes sto draků.

Pro všechny přítomné na akci během odpoledne zahrála country skupina Stetson a vystoupila taneční skupina Kosatky z Dózy. Na louce se také představili pejskaři z Agility týmu, kteří předváděli parkurové cvičení se svými psy.

Dóza – středisko volného času nabídla účastníkům akce zábavné soutěže, za které děti získaly sladké zlaťáky. Pro návštěvníky byl připraven promoteam z Hitrádia Vysočina, který maloval nejrůznější motivy na obličej. Kdo byl odvážnější, mohl se nechat potetovat pomocí techniky airbrush. Děti si zařádily na nafukovací skluzavce a milovníci koní pod kapotou mohli shlédnout typy nových aut.

Velké díky patří všem sponzorům a partnerům za podporu, bez které by nebylo možné tuto akci realizovat. Poděkování patří účinkujícím i organizátorům, kteří se podíleli na zdárném průběhu nedělního odpoledne, všem soutěžícím a návštěvníkům 23. ročníku velkomeziříčské drakiády.

1. KATEGORIE – rodiče s dětmi

 1. Anna Voborná
 2. Tadeáš Svoboda
 3. Monika Kružíková

2. KATEGORIE – 8 až 13 let

 1. Denny Navrátil
 2. Adéla Svobodová
 3. Filip Vidlák

3. KATEGORIE – 14 a více let

 1. Radek Svoboda
 2. Vít Hadraba
 3. Radka Uchytilová