777 468 793
566 781 851
info@dozavm.cz

Komenského 10/2
594 01 Velké Meziříčí

Kalendář kroužků

  • Po
  • Út
  • St
  • Čt
  • So
  • Ne

Newsletter

Nechte se informovat o novinkách a akcích v DÓZE a zadejte

Házenkářští minižáci z Dózy na druhém turnaji Ligy Vysočiny

Házenkářští minižáci z Dózy na druhém turnaji Ligy Vysočiny

V neděli 1. 10. 2017 vyrazila početná skupina malých házenkářů na druhý turnaj Ligy Vysočiny minižáků, tentokrát do Žirovnic. V přípravce kromě našich družstev startovaly ještě týmy z Ledče nad Sázavou a Havlíčkova Brodu. V kategorii minižáků navíc i domácí celek Žirovnic. Přípravka hrála 2x6 minut, minižáci 1x10. Hrálo se bez počítání skóre.

Minižáci

VM šedí – kluci odehráli celkem pět zápasů. I když se skóre nepočítalo, bylo jasně vidět, kdo je na hřišti pánem. Předváděli jsme velmi rychlou hru s velkým množstvím vypíchnutých balonů. Jediná věc, se kterou jsme měli menší problémy, bylo zakončení vyložených šancí. Ale celkově jsme spokojeni.

Sestava: Ondřej Trifanov – Adam Jaša, Ondřej Navrátil, Filip Liška, Adam Krejčí, Marek Sedlák, Tomáš Vaněk

VM červení – kluci z červeného družstva odehráli také pět zápasů. Trápila nás zpočátku rychlejší rozehrávka, ale jinak jsme odehráli velice dobrý turnaj s kvalitním zakončením. Kluci se hrou bavili a výsledná hra tomu odpovídala. Palec nahoru.

Sestava: Martin Borkovec – Vítek Smejkal, Tomáš Jelínek, Filip Hladík, Štěpán Fiala, Jakub Kocourek, Michal Sobotka

Přípravka

VM zelení – naši nejmenší bombarďáci se první zápas na hřišti spíše hledali a zvykali si na nové prostředí. Od druhého utkání se ale už rozehráli k velmi dobrým výkonům. Tyto turnaje jsou pro kluky strašně důležité, takové zkušenosti na tréninku nezískají. Chválíme.

Sestava: Daniel Červený – Stanislav Fňukal, Tomáš Raus, Martin Jelínek, Štěpán Strýček, Kryštof Havelka, Nikolas Fexa, Richard Fexa, Matouš Fiala

Trenéři: Petr Kaštan, Vlaďka Horáková

Dívky

Děvčata jak z přípravky  tak i z minižaček předváděla sympatické výkony.

Trenérka: Ilona Závišková