• Ne

Newsletter

Nechte se informovat o novinkách a akcích v DÓZE a zadejte

Házenkáři si podmanili Vysočinu

V neděli 5. 3. 2017 vyrazili nejmenší házenkáři a házenkářky ze svč Dóza na první jarní turnaj Ligy Vysočiny v miniházené do Ledče nad Sázavou. Kromě našich družstev se turnaje kromě domácích ještě účastnila mužstva z Nového Veselí, Žďáru n. S., Všechna utkání se hrála 2 x 8 minut.

Minižáci:

VM šedá: naši šeďáci odehráli celkem čtyři utkání. Všechny čtyři zápasy přesvědčivě vyhráli, všichni kluci dostali na hřišti stejný počet minut. Věcí, které by se daly vytknout už moc není. Celkové skóre 115:32.

VM šedá – VM dívky 37:7
VM šedá –  Nové Veselí  A 26:9
VM šedá – Žďár n. S.  A 29:8
VM šedá – Ledeč n. S.  A 23:8

Sestava: Marek Uchytil – Robin Koudela, Lubomír Izdný, Benjamin Rosa, Vojtěch Bradáč, Michal Kučera, Tomáš Vaněk

VM červená: červeňáci měli jen tři utkání, ale i tak si myslím, že odehráli velmi slušnou porci minut. V útoku jsme byli velmi produktivní, nicméně obraně scházel hlavně pohyb s včasným přerušením. Ale i tak zvládli kluci všechna utkání proměnit ve vítězství, a proto byli spokojeni. Celkové skóre 79:40.

VM červená – Žďár n. S.  B 35:7
VM červená – Nové Veselí  B 23:20
VM červená – Ledeč n. S. B 21:13

Sestava: Martin Borkovec – Adam Jaša, Petr Zezula, Jaroslav Pavlíček, Alan Marek, Jiří Peterka, Jakub Uchytil

Přípravka:

VM zelená – zeleňáčci hráli opět velmi rychlou, živou a pohlednou házenou, dokonce i obrana fungovala velice dobře. Všechny zápasy vyhráli. Velkou pochvalu dostali i od trenérů ostatních družstev. Velmi dobře se v týmu předvedli dva nováčci Filda Liška a Filda Hladík. Celkové skóre 100:13.

VM zelená – VM žlutí 18:9
VM zelená – VM dívky 27:1
VM zelená – Nové Veselí  C  37:0
VM zelená – Ledeč n. S.  C 22:3

Sestava: Ondřej Trifanov, Filip Hladík – Vítek Smejkal, Adam Krejčí, Filip Liška

VM žlutí: žluťásci prohráli pouze jeden zápas s našima zeleňáčkama, takže to se skoro nepočítá. Jinak se opravdu snažili a odehráli turnaj s velkým nasazením. Celkové skóre: 73:39.

VM žlutí – VM zelená 9:18
VM žlutí – Nové Veselí C 20:2
VM žlutí – Ledeč n. S. C 16:13
VM žlutí – VM dívky 18:6

Sestava: Tomáš Jelínek, Jakub Kocourek, Lukáš Trifanov, Kryštof Havelka, Daniel Červený

Oba týmy přípravky dostaly vážně zabrat, protože odehrát čtyři zápasy 2×8 v rychlém tempu bez střídání, není pro jejich věkovou kategorii žádná legrace. Moc chválíme.

Trenéři: Petr Kaštan, Vlaďka Horáková, Vojtěch Svoboda