777 468 793
566 781 851
info@dozavm.cz

Komenského 10/2
594 01 Velké Meziříčí

Kalendář kroužků

  • Po
  • Út
  • St
  • Čt
  • So
  • Ne

Newsletter

Nechte se informovat o novinkách a akcích v DÓZE a zadejte

HAVAJSKÁ PÁRTY pro děti byla super

HAVAJSKÁ PÁRTY pro děti byla super

Úterý 4. června na plácku Dózy proběhla velká Havajská párty konaná v rámci oslav Dne dětí.

Dopolední program si užilo 124 dětí s učitelkami z mateřských škol z Velkého Meziříčí – soutěže, tanec a zaříkávání počasí děti zvládly na jedničku. Dokonce i paní učitelky úspěšně absolvovaly soutěžní disciplínu a mohla si tak každá třída odnést kornout plný cen.

Odpoledne pak plácek doslova zaplavilo přes 300 hostů – dětí, maminek, tatínků, ale i babiček a dědečků. Akce podporovaná grantem Kraje Vysočina se opravdu vydařila, i díky počasí, které se letos umoudřilo a doslova nám umožnilo zažít havajskou pohodu a zábavu.
Děti si vyzkoušely nejen 8 soutěžních stanovišť s názvy osmi havajských ostrovů, na kterých za zvládnutí soutěžní disciplíny získávaly havajské dolary, ale společně s moderátorem Jaris si děti také zatančily a naučily zaříkávat počasí. Nechybělo malování na obličej, občerstvení - párky v rohlíku, zmrzliny, koktejly od barmana Dominika, či kmínová limonáda. Dospěláci si otestovali své vědomosti v havajském kvízu. Kdo chtěl, mohl si z párty odnést i památku v podobě havajské fotografie a ze směnárny pak krásné ceny, které nakoupil za havajské dolary. Program obohatilo i taneční vystoupení děvčat ze skupiny Club Dance, břišní tance Elišky Michalíkové a barmanská šou. Skvělá byla i hudba DJ Pawlixe a hlavně skvělí byli všichni návštěvníci, kteří si na plácek Dózy našli cestu a strávili s námi havajské odpoledne. Děkujeme vám.

Děkujeme hlavně všem, kteří se spolu s námi, s pracovníky Dózy, na zorganizování celé akce podíleli – našim externím pracovníkům, dobrovolníkům a sponzorům - firmě Bidfood, McDoland´s, Olejový mlýn Petráveč. Snad někdy příště ALOHA, přátelé! 

-jž-

Invalid RSS feed URL.