777 468 793
566 781 851
info@dozavm.cz

Komenského 10/2
594 01 Velké Meziříčí

Kalendář kroužků

  • Po
  • Út
  • St
  • Čt
  • So
  • Ne

Newsletter

Nechte se informovat o novinkách a akcích v DÓZE a zadejte

Dózáčtí házenkáři bojovali na turnaji v Dolní Cerekvi

Dózáčtí házenkáři bojovali na turnaji v Dolní Cerekvi

V sobotu 14. 10. 2017 vyrazila početná skupina malých házenkářů na další turnaj Ligy Vysočiny minižáků, tentokrát do Dolní Cerekve. Turnaje se kromě domácích a našich družstev účastnily ještě týmy ze Žďáru n. S., Havlíčkova Brodu, Žirovnice, Chrudimi a Ledče n. S.. Všechna družstva odehrála celkem čtyři utkání bez počítání skóre, jedno utkání se hrálo 1x10 minut.

Minižáci:

VM šedí: I když nebyli kluci v úplně optimální sestavě, předváděli rychlou útočnou hru. Menší problémy jsme měli v obraně se správným postavením. Kluci chtěli hlavně útočit. Utkání s Brodem bylo velmi vyrovnané, ve zbylých utkáních jsme byli nad síly soupeře.

Sestava: Marek Uchytil – Adam Krejčí, Daniel Milota, Tomáš Vaněk, Michal Sobotka, Filip Liška, Ondřej Trifanov

VM červení: Kluky z červeného týmu přehrál pouze Brod, jinak si se zbytkem družstev poradili velice dobře. Kluci se hrou bavili, což je velmi důležité. Velmi dobré výkony jak v brance, tak i ve hřišti předváděl Mára Sedlák, který hraje svoji první sezónu.

Sestava: Marek Sedlák – Michal Badalík, Jakub Kocourek, Filip Hladík, Vítek Smejkal, Lukáš Trifanov

Přípravka:

VM zelení: naši zelení bombarďáci odehráli velmi povedený turnaj. Ve všech utkáních nasázeli víc branek jak soupeř. Jako bonus se povedlo každému i zaskórovat. Kluci prokázali oproti minulému turnaji velké zlepšení, jen tak dál!

Sestava: Daniel Červený – Jakub Chalupa, Nikolas Fexa, Richard Fexa, Kryštof Havelka, Štěpán Strýček, Tomáš Klíma

Trenéři: Petr Kaštan, Vlaďka Horáková, Martin Krejčí