777 468 793
566 781 851
info@dozavm.cz

Komenského 10/2
594 01 Velké Meziříčí

Kalendář kroužků

  • Po
  • Út
  • St
  • Čt
  • So
  • Ne

Newsletter

Nechte se informovat o novinkách a akcích v DÓZE a zadejte

Akce "KVĚTINA PRO MÁMU" se vydařila

Akce

V pátek 10. května 2024 v 15.00 začala ve velkém sále Jupiter clubu Velké Meziříčí závěrečná přehlídka - akademie DÓZY SVČ Velké Meziříčí.

Květina pro mámu je akce, kterou DÓZA SVČ tradičně pořádá na závěr školního roku.
Moderátorkou akce byla J. Živčicová. Na úvod pozvala na podium ředitelku SVČ Alenu Vidlákovou, která všem vystupujícím i rodičům poděkovala za možnost rozvíjet dovednosti dětí v kroužcích Dózy a zároveň poděkovala všem zaměstnancům a spolupracovníkům za společnou práci v posledních 12ti letech.

Během dvouhodinového programu byla na pódiu k vidění vystoupení zhruba 170ti členů hudebních a tanečních - pohybových kroužků.
Hru na hudební nástroj a zpěv předvedly děti z kroužků Individuální klavír, Ukulele, Kytara a nechyběly i tóny z fléten malých hudebníků z kroužku Zdravé pískání. Taneční choreografie secvičili se svými svěřenci vedoucí zájmových útvarů Club dance, Crazy team, Mažoretky Roses, M-dance, Moderní gymnastika a Žížalky.

Aktivně prezentovali svoji práci v předsálí Jupiter clubu VM také děti z kroužků Grafika či Šachy.
Nechyběly ani foto-ukázky z činnosti ostatních zájmových útvarů Dózy - tvořivých a jinak tematicky zaměřených a malá výstavka keramických výrobků z kroužku Hliněnka a výrobků dětí ze zájmového útvaru Prstíčky.

Akce Květina pro mámu bývá vždy zakončením školního roku – zakončením činností zájmových útvarů DÓZY SVČ Velké Meziříčí. Zároveň je i prezentací práce dětí a pedagogů v kroužcích a v neposlední řadě zahrnuje především poděkování a blahopřání všem maminkám ke Dni matek (letos obdržely maminky z rukou svých ratolestí keramické srdce s květinkami).

Díky všem, kteří si k nám do velkého sálu Jupiter clubu Velké Meziříčí našli cestu.

Zakončením školního roku ovšem činnost DÓZY nekončí.
V plném proudu jsou přípravy na letní pobytové a příměstské tábory.

Těšíme se na léto a společné zážitky s vámi.

FOTOGRAFIE Z AKCE ZDE! (autor: Josef Kašpar a Martin Nani)

-jz-