777 468 793
566 781 851
info@dozavm.cz

Komenského 10/2
594 01 Velké Meziříčí

Kalendář kroužků

  • Po
  • Út
  • St
  • Čt
  • So
  • Ne

Newsletter

Nechte se informovat o novinkách a akcích v DÓZE a zadejte

Akce / tábory

PT - ,,Kámen, nůžky, papír

přihlásit online

Termín konání: 09.08.2021 07:30 - 13.08.2021 15:30
Jiná ujednání: děti musí navštěvovat základní školu
Místo konání: Dóza - Komenského 10/2

Věk: 6 - 13 let
Vybavení na akci: viz popis
V ceně zahrnuto: viz popis

Cena: 1000 Kč

PT - ,,Kámen, nůžky,papír" je pro všechny tvořivé, zvídavé a hravé děti. Seznámíte se a vyzkoušíte si originální výtvarné techniky, jejich základem je (nejenom) práce s papírem s cílem vytvoření kreativních výrobků. A kromě toho si budeme hrát, bavit se a smát.

Jedná se o tábory, které se realizují v areálu střediska. Sraz dětí je od 7:30 hodin na Dóze. Konec je vždy v 15:30 hodin v Dóze. Počet účastníků jednoho PT je cca 20 dětí. Během PT dětem zajišťujeme program, pedagogický dozor, pitný režim. Pro děti je připravený pestrý program a vyvážený - pohyb, odpočinek, sportovní i výtvarné činnosti, hry a atd. Našim cílem je, aby dítě na PT cítilo dobře, bylo v bezpečném prostředí a rádo se vracelo.
Co si s sebou vzít?
Pevnou obuv - Děti mohou mít sandály, ale v baťůžkách tenisky s ponožkami.(je potřeba, aby děti měly pevnou obuv jak při výletech tak i při hrách. Jinak je nebezpečí úrazu a jiných nepříjemností)
Láhev na pití - během dne si děti budou do láhve doplňovat šťávu. Když jdou na procházku či si hrát hry do lesa, na hřiště, je potřeba, aby měly dostatek pití.
Svačinky - aby děti neměly hlad během dne
Pláštěnku - i ve špatném počasí budeme chodit ven
Pokrývku hlavy - kšiltovku nebo šátek
Baťůžek - kam si děti sbalí všechny potřebné věci, když půjdou na procházku či hru do lesa (pití, pláštěnka, svačina, popř. mikina atd.)
Přezůvky do vnitřních prostor DÓZY.
Vhodné oblečení - na sportování i do vnitřních prostor dle počasí


Zpět na výpis akcí a táborů